lucie.salon@email.cz    +420 773 545 900

Prodlužování řas - používané materiály a jejich bezpečnost

Díky velkému sortimentu materiálu a velkých zkušeností s aplikací různými metodami vám mohu nabídnout nejvhodnější řešení pro všechny druhy vašich přírodních řas

  • pro extrémně tenké přírodní řasy
  • pro tenké přírodní řasy
  • pro extra efekt
  • pro extrémní efekt - na silné přírodní řasy

Délka vašich řas se měří v desetinách milimetru. Je důležité volit správnou sílu dle vašich přírodních řas, aby nedocházelo k velkému zatěžování přírodních řas a vy jste se cítila přesně podle vašich představ. 

Délka řas: je nutné volit i správnou délku řas vůči vaším přírodním řasám, výrazně se tím ovlivňuje trvanlivost prodloužení.

Používaný materiál: Syntetické hedvábné řasy, syntetické norkové řasy, norkový vlas, "W" řasy, "Y" řasy, trsy.

Řasy jsou různých barev a odstínů, přirozené či naopak vysoce lesklé. Protože používám jen nejkvalitnější materiál, samozřejmostí je jejich úžasná lehkost a kvalita.

Druhy zakřivení řas

  • J zakřivení - mírně zahnuté řasy, pro přirozený efekt
  • B zakřivení - zatočenější řasy, vhodné pro rovné řasy, kde je vyžadován efekt natočených řas
  • C zakřivení - nejpoužívanější řasy, více zatočené, řasy vypadají jako po trvalé, nemusí dobře držet na rovných přírodních řasách
  • D zakřivení - silné zatočení, tyto řasy jsou vhodné pro přírodní zatočené řasy
  • L zakřivení - řasy mají přesné zakřivení jako písmenko L, jsou vhodné pro zákaznice, které chtějí zatočené řasy a svoje přírodní řasy mají rovné

material rasy

Druhy řas:

Řasy natural / kašmírové řasy

Jsou odlehčeny, aby nedocházelo k přetěžování přírodních řas klientky. Jsou velmi jemné a přirozené na pohled i dotek. Díky namíchání 3 délek řas na jednom pásku, vypadá konečný vzhled řas velmi přirozeně. Objem je zdůrazněn u lepící plochy, a díky tomu vám opticky vytvoří oční linku. Aplikují se jako 3D-6D volume.

Přírodní norkový vlas 

Jedná se o jedinečný materiál používaný k prodlužování a zhušťování řas. Jsou velmi jemné a 100% přírodní řasy ze srsti Norka sibiřského.

Norkový vlas se pouze vyčeše a dále zpracuje. V žádném případě nedochází k zabíjení zvířat.

Charakteristické jsou svojí úžasnou lehkostí a dokonalou imitací vašich přírodních řas. Na dotyk jsou příjemně jemné a hebké. Řasy jsou vhodné pro klientky, které touží po přirozeném vzhledu, ale i pro ty, co si rádi dopřejí dlouhé a husté řasy. Používají se při metodě "vícerozměrných řas".

Norkové řasy 

Norkové řasy, které se používají na metodu "řasa na řasu" mají krásný profil, na dotek jsou jemné a dosahují vysokého lesku. Vhodné jsou pro náročné zákaznice. Jsou jemnější  a lehčí než hedvábné řasy.

Hedvábné řasy 

Tyto řasy obsahují kvalitní hedvábná vlákna, jsou sytě černé a pevné. Oproti norkovým řasám hůře drží a více zatěžují vaše přírodní řasy.  

Řasy Glamour

Kvalitní mink syntetické řasy, které jsou ultra tenké ale hlavně ultra lehké.

Díky jejich matnému vzhledu vypadají luxusně a naprosto přirozeně.

Trsové řasy - hedvábné

Jsou již vytvořené trsy ze 2-3 řas. Nejvíce zatěžující vaše přírodní řasy.

Barevné řasy 

V mé nabídce naleznete i řasy různých barev, pro klientky, které chtějí opravdu vynikat.

Melírované / Ombré řasy / Stínované norkové řasy 

Kouzlo těchto krásných řas je jedinečné. Pod umělým osvětlením vypadají černě, za to pod světlem denním, se černá barva na konečkách řas plynule mění v barvu modrou, hnědou..

Neonové řasy

jejich barvy jsou syté a jasné, které svítí pod UV světlem. Staňte se hvězdou parketů.

Glitrové řasy 

Pokud potřebuje opravdu vyniknout, například na plese nebo jiné kulturní události, můžete zkusit glitrové  - třpytící se řasy.

Použité materiály, lepidla a jejich bezpečnost

Spolupracuji s předními světovými značkami: B- Lashes Stylist & Care, Noble lashes, JB LASHES, VIOLET LASHES, Glamour lashes.

Ochranné polštářky pod oční okolí  (Nepoužívám levné papírové pásky, ale speciální gelové polštářky, které při aplikaci příjemně chladí oční okolí. Polštářky fungují jako vyživující, zpevňující, příjemně chladící maska s obsahem kolagenu, který zároveň působí i proti očním vráskám). 

Speciální lepidla  (Nepoužívám levná asijská lepidla, které mohou být zdraví škodlivá. Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a schválené k používání v Evropské Unii. Vzhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení, není nutné se jejich použití obávat, protože nedojde ke kontaktu s očima ani s očním okolím.)

Lepidlo pro alergiky, lepidlo s vitamíny (Za příplatek nabízíme luxusní lepidlo s přídavkem vitamínů a delší trvanlivostí díky velice pružným spojům).

 

 

Zdraví, kvalita a bezpečnost vždy na 1. místě

Nabízím Vám pouze nejlepší dostupný materiál, který neničí Vaše vlastní řasy a nevznikají na něj alergické reakce. Veškeré produkty, které používám jsou podrobně testovány a mají certifikace od Státního Zdravotního Ústavu v Praze.

Profesionalita

• certifikovaný materiál
• řešení pro alergiky
• zdravotnické vzdělání
• individuální přístup ke klientkám
• časová flexibilita
• všechna dostupná školení a certifikace
• konzultace zdarma
• novinky a trendy v oboru
• profesionalita a pečlivost
• veškerá nabídka dostupných aplikací
• dlouholetá praxe v oboru
• opravy špatné aplikace z jiných salonů

Dokonalý výsledek

Jakým výsledným efektem budete chtít kolem sebe zazářit, záleží už jen na Vás. Vaše výsledné přáni s Vámi zkonzultuji, vytýčíme si společný cíl pomoci již udělaných aplikací ve fotogalerii a dle Vašeho tvaru obličeje, oka, hustoty, délky řas či spadlých víček Vám doporučím nejvhodnější aplikace tak, aby byl výsledný efekt pro Vás nejvhodnější.