lucie.salon@email.cz    +420 773 545 900

Prodlužování řas - nejčastěji kladené dotazy

Pro koho a kdy je to vhodné?

Prodlužování řas je vhodná metoda pro ženy každého věku, které chtějí dosáhnout úžasného vzhledu a nechtějí ztrácet čas každodenním používáním řasenky.

Ani starší dámy se nemusí bát, stárnout se dá i s elegancí a noblesou. Správná aplikace řas dokáže omladit až o několik let.

Řasy jsou vhodné i pro jedinečné příležitosti, jako je svatba, ples atd..

Jaká je jejich výhoda?

 • odpadá vám každodenní starost, už žádné oči rozmazané od řasenky a čas strávený před zrcadlem
 • úžasný vzhled
 • finální vzhled oka si můžete vybrat dle svých přání a možností ( dynamický, okouzlující, výrazný, přirozený, decentní atd. )
 • řasy jsou sterilní a hypoalergenní, neobsahují chemické látky
 • unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné
 • K dispozici mám různé délky, barvy, tloušťky a zakřivení
 • S prodlouženými řasami se můžete bez obav věnovat svým oblíbeným denním aktivitám jako je sport, sprchování, plavání v moři a saunování.

Jak aplikace probíhá?

Nejprve Vás pohodlně uložím tak, aby, jste se cítila pohodlně a po té přijdeme k samotné aplikaci.  Spodní víčko se překryje ochranným gelovým polštářkem, který slouží k výživě očí. U aplikace "řasa na řasu" se lepí jednotlivé řasy na vaše přírodní řasy pomocí speciálního lepidla, které je odolné a flexibilní, aby vám řasy vydržely co nejdéle. Aplikace je naprosto bezbolestná a relaxační.

Jak dlouho trvá aplikace řas?

Délka aplikace závisí na počtu lepených řas a zvolené technice.

Délka aplikace nových řas se pohybuje mezi cca. 1,5 až 2 hodinami. Jejich doplnění pak cca 40 minut až 1 hodinu.

Aplikace spodních řas trvá 15 až 30 minut.

Aplikace trsů trvá 20 až 45 minut.

Jak dlouho řasy vydrží?

Nejdůležitějším faktorem, který ovlivňuje výdrž, je váš přirozený cyklus obměny řas. Řasy přirozeně vypadávají v posledním cyklu růstu. Celý cyklus růstu a vypadnutí trvá 60 - 90 dní. Protože každá řasa je v jiné růstové fázi, je nutné docházet na doplnění nejpozději do 3 týdnů od poslední aplikace. Při doplnění dojde ke korekci a dolepení syntetických řas na vaše nově narostlé řasy.

Dále je možné výdrž řas prodloužit používáním speciálních fixerů na řasy.

Všechny mnou osobně vyzkoušené přípravky lze u mě zakoupit.

Kontraindikace

Zánět spojivek, ječné zrno a ekzémy v oblasti očního okolí.

Pokyny před aplikací

Na aplikace přijďte nenalíčená a nepoužívejte krémy a oleje na obličej.

24 hodin před aplikací nepoužívejte řasenku.

Doporučení po aplikaci a pro déletrvající efekt

 • 48 hodin po aplikaci řas se vyhněte kontaktu s vodou, párou a soláriem.

 • Řasy pročesávejte kartáčkem na řasy.

 • DOPORUČUJI odličovat se přípravkem na bázi vody nebo gelu. Oči a oční neodličujte odličovadlem na bázi mléka, olejů, krémů. Váš šampon NESMÍ obsahovat glykol.

 • Nemnout si zbytečně oči a při spánku se vyvarovat spaní obličejem do polštáře.

 • Vyvarovat se voděodolné řasence a líčidlům na bázi oleje, řasenky speciálně na prodloužené řasy zakoupíte u mě.

 • Doporučuji používat vyživující přípravky – vitamíny na řasy, které u mě zakoupíte.

 • Při dodržení těchto pravidel není nutné se vyhýbat jakýmkoliv aktivitám, na které jste zvyklá.

 • Pro déle trvající efekt doporučuji fixátor na řasy (zakoupíte u mě)

Co když jsem alergická, lze přijít na zkoušku zdarma?

Pokud trpíte alergiemi nebo se bojíte, že by po aplikace mohla vzniknout, není nic jednoduššího, než se domluvit na konzultaci, při které vám nalepím 2-3 řasy na oko zdarma a tím bezpečně zjistíme, zda máte alergii na složení lepidla. Pokud je vše v pořádku, můžeme doplnit celý set řas. Pokud by alergická reakce nastala, řasy je možné odstranit speciálním odstraňovačem za 10 minut. Vaše přírodní řasy nebudou nijak poškozeny.

Pokud se potvrdí alergie a vy stále budete mít zájem o aplikaci, mám pro vás řešení pomocí antialergeního lepidla, jedinou jeho nevýhodou je mírně kratší trvanlivost řas.

Nemusíte se bát ani norkového vlasu, který najdete v mé nabídce řas. Jeho srst je čištěna a zpracována tak, aby byla vhodné i pro alergické klientky.

Řasy mi padají, dělám něco špatně?

Z mé osobní zkušenosti jsou lepidla, které nesedí všem, to zjistíme při první aplikaci - při další použiji jiné a rámci reklamace je možné přijít na opravu do jednoho týdne zdarma. Důležité je myslet na základní pravidlo. Nesmíte používat krémy, odličovače, tužky, stíny, které obsahují oleje, které mohou rozpouštět spoje mezi doplňovanými a vlastními přírodními řasami. Další problém můžou mít lidí s příliš mastnou pokožkou, zde opět doporučuji fixátor. Může se také stát, že je špatné lepidlo. To zjistím jen díky vaší informaci, že Vám řasy padají bez vašich vlastních u metody "řasa na řasu". U jiných metod toto pravidlo neplatí, protože řasy odpadávají postupně.  

Důležité je řešit případnou reklamaci včas (do 1 týdne). Na reklamace po 3 týdnech, kdy již dochází k přirozené obměně vašich přírodních řas, nelze brát zřetel.

Mohu na takto prodloužené řasy použít černou řasenku, tužku a stíny?

Prodloužené řasy již není nutné líčit řasenkou. Pokud přesto chcete líčit oční okolí, používejte kosmetiku u mě zakoupenou. Jedná se hlavně o řasenky, tužky a stíny. 

Mnou prodávané kosmetické přípravky.

Nikdy nepoužijte voděodolnou řasenku.

Při jejím použití dojde k znehodnocení aplikovaných řas a musí se provést okamžité odstranění.

Poškozuje prodloužení řas vlastní řasy?

Tento způsob prodloužení řas žádným způsobem vaše přírodní řasy nepoškozuje, pokud dodržujete mé doporučení ohledně délky a tloušťky řas. Dále je důležité chodit v pravidelných intervalech na doplnění.

Pokud se rozhodnete pro sundání řas, je nutné je odstranit odborně.

Mohu se koupat, plavat, cvičit či chodit do sauny a solária, když mám prodloužené řasy?

Všechny vyjmenované aktivity můžete bez starostí provozovat. Jediné doporučení je méně často navštěvovat saunu z důvodů možného uvolnění spojů.

Pro zvýšení ochrany prodloužených řas doporučuji u mě zakoupit průhlednou bázi, která více chrání řasy před vlhkem a mastnotou. Prodlužuje životnost a dodá řasám hedvábný lesk. Ochrana se nanáší každé 2 až 3 dny a každý večer se smývá teplou vodou.

Mohu si sama odstranit řasy, nechat je vypadnout?

Nikdy si sama řasa neodstraňujte, mohlo by dojít k zbytečnému poškození vašich přírodních řas. Stačí se objednat a já vám řasy odborně odstraním speciálním odstraňovačem.

Mohu si vybrat délku a tloušťku prodlužovaných řas?

Vybrat si můžete z celého mého sortimentu materiálů. Samozřejmostí je moje doporučení ohledně tloušťky a délky i s ohledem na výdrž prodloužení. Nevhodná tloušťka a délka řas může způsobit poškození vašich přírodních řas.   

Mohu si sama aplikovat metodu řasa na řasu?

Ne nemůžete. Ani nejlepší lash stylistky si nedokáží prodloužit vlastní řasy.

Jaký si vybrat vzhled?

Při osobní konzultaci vám ukážu výsledky svojí práce a doporučím s ohledem na vaše řasy a tvar obličeje nejvhodnější aplikaci.

„Hlavním cílem je vaše spokojenost s mojí odvedenou prací.“

Zdraví, kvalita a bezpečnost vždy na 1. místě

Nabízím Vám pouze nejlepší dostupný materiál, který neničí Vaše vlastní řasy a nevznikají na něj alergické reakce. Veškeré produkty, které používám jsou podrobně testovány a mají certifikace od Státního Zdravotního Ústavu v Praze.

Profesionalita

• certifikovaný materiál
• řešení pro alergiky
• zdravotnické vzdělání
• individuální přístup ke klientkám
• časová flexibilita
• všechna dostupná školení a certifikace
• konzultace zdarma
• novinky a trendy v oboru
• profesionalita a pečlivost
• veškerá nabídka dostupných aplikací
• dlouholetá praxe v oboru
• opravy špatné aplikace z jiných salonů

Dokonalý výsledek

Jakým výsledným efektem budete chtít kolem sebe zazářit, záleží už jen na Vás. Vaše výsledné přáni s Vámi zkonzultuji, vytýčíme si společný cíl pomoci již udělaných aplikací ve fotogalerii a dle Vašeho tvaru obličeje, oka, hustoty, délky řas či spadlých víček Vám doporučím nejvhodnější aplikace tak, aby byl výsledný efekt pro Vás nejvhodnější.